טלפון: 0732-563-563 / פקס: 077-549-1259 דוא"ל teva@hadbara.com
iso

שיטות להרחקת יונים במרכז

ישנן מגוון שיטות להרחקת יונים במרכז הארץ כשהרעיון המאחד את כולן הוא -סילוק היונים המזיקות כמו גם את בעלי הכנף האחרים. לאור ריבוי בעיות היונים במרכז הארץ, סיכמנו בפניך מספר שיטות מומלצות ל-הרחקת יונים במרכז הארץ.

שיטות להרחקת יונים במרכז כוללות מספר פעולות שונות שבאות למנוע את הנזקים השונים שהציפורים גורמות למבנה, כמו גם לסלק את היכולת שלהן לפגום באיכות החיים שלך. הראשונה ואולי המוכרת מבניהן היא פריסת רשתות, פעולה שמטרתה מניעת כניסתן וקינונן של הציפורים בכלל ושל היונים בפרט. הרעיון הוא לפרוס רשת על הפתחים והמבואות שבמבנה, דרך כך, תוכל להבטיח את שלמות המבנה ולשמור על איכות החיים אותה אתה מבקש.

רשת נגד יונים חייבת להיות מורכבת מחומרים עמידים וחזקים על מנת שלא להיקרע על ידי מזג אוויר סוער או על ידי היונים עצמן.
התקנת רשת נגד יונים לטובת הרחקת יונים במרכז חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע מיומן שמצוי בשיטות ההתקנה, במיקומים הנכונים של הרשת, וברשותו רשתות איכותיות שיחזיקו מעמד לאורך זמן. קרעים שייווצרו ברשת כתוצאה מבלאי, יזמינו את כניסתן המחודשת של היונים והבעיה שלך תשוב.

שיטות בנושא הרחקת יונים במרכז כוללות גם שימוש בדוקרנים כאלה ואחרים – אלו הפרוסים על אדן החלון או על הסורג. בצורה זו היונים מתרחקות מהסכנה ואינן מתקרבות למבנה. הציפור עצמה מזהה את הסכנה המדוברת ויודעת שלאזור זה לא כדאי לה להתקרב.

שיטות נוספות להרחקת יונים במרכז כוללות אביזרים שונים להרכבה עצמית (מלכודות, בובות עורבים וכו’). העבודה עצמה מבוצעת על ידך ללא צורך בבעל מקצוע. חשוב לציין שכאן כדאי לנהוג במשנה זהירות – אם אין לך את הידע ואת הניסיון בהרכבת האביזרים רצוי בכל זאת להיעזר באיש מקצוע. לא היית רוצה לבזבז יום שלם ולראות שהעבודה שעשית ירדה לטמיון וללא משמעות של ממש.

שיטות להרחקת יונים במרכז כוללות עוד כהנה וכהנה אביזרים וכלים כאשר השורה התחתונה היא להרחיק את כלל בעלי הכנף מהבית. חשוב לציין את הנזק העצום ואת המחלות השונות שעלולות לבוא עם היונה. עם זיהוי הבעיה יש לפעול ללא דיחוי לסילוק מיידי של היונה מהבית. שיטות מקצועיות להרחקת יונים במרכז המומלצות על ידי מרחיקי יונים מנוסים, מונעות את הגעת הציפורים ומספקות לך את השקט הנפשי להתמודדות מול הבעיה.

אם אתה סובל מבעיית יונים, התקשר כבר עכשיו והזמן מומחה להרחקת יונים שיפתור לך את הבעיה במהירות, ביעילות ובמחיר משתלם
1800-290-280 או צור קשר

קרא עוד: רשתות יונים | מרחיק יונים