טלפון: 0732-563-563 / פקס: 077-549-1259 דוא"ל teva@hadbara.com
iso

הדברה למפעלים

הדברה למפעלים יש לא מעט מקרים בהם יש צורך בהדברת מזיקים במפעלים ובתעשיות ענק, בעיקר במקומות סטריליים כמו תעשיות מזון, מעבדות ובכלל. כאשר אומרים הדברת מזיקים, למעשה מתכוונים להדברה שהיא שם כולל למיני בעלי חיים שונים, אם זה זוחלים, מכרסמים ומעופפים אשר יכולים להוות מטרד רב לשגרת היום יום והם יכולים לפגוע רבות באדם מבחינה בריאותית, יכולים לפגוע במפעל מבחינה כלכלית ואף נפשית. בין בעלי חיים שעלולים להוות נזק של ממש למפעלים ובני אדם הם: נמלים, תיקנים, עכברים, יונים, עכברים, חולדות ועוד מיני מזיקים רבים שוודאי לא תרצו שהם יהיו בבתיכם או בסביבת העבודה שלכם. במידה ואותם מזיקים התגלו, חשוב לבצע כמה שיותר מהר הדברה.

כאשר מדובר במפעלים, חשוב להזמין חברה אשר מתמקצעת בהדברה למפעלים ותעשיות שונות, על מנת לקבל הדברה מקצועית. הדברת המזיקים הללו הנה מתבצעת על ידי סדרת פעולות שאותן מבצע המדביר באופן מידי על מנת למנוע את כניסתם של אותם מזיקים למפעל, ולהביא למיגור התופעה באופן מידי בשטח.

כיצד מתבצעת הדברה במפעלים?

ראשית נציין כי הדברת מזיקים למפעלים באופן עצמאי אינה יעילה לחלוטין לטווח ארוך, אלה רק לטווח קצר מכיוון שבטווח הארוך תוכלו לצפות לחזרתם ולהופיע בשנית כל עוד הבעיה לא נפתרה מהשורש. הדברת מזיקים באופן מקצועי, הנה הדברה שנעשית על ידי חברה מקצועית המחזיקה באנשי מקצוע המתמחים ומוסמכים להדברת חרקים במפעלים. במקרים אלו, המדבירים ידעו להתאים את חומר ההדברה  לסוג המזיק ולמשפחה אליו הוא משתייך, כך ניתן להבטיח שהם יידעו להשתמש כראוי בחומרי ההדברה שאינם מסוכנים ותואמים בקפידה לאופי פעילות המפעל, ולא יהיה חשש לפגיעה בבני אדם ובסחורה אותה מספקת המפעל. מסיבה זאת, חשוב לבחור רק בחברה מקצועית ובעלת המלצות.

למידע נוסף בנושא: הדברה לארגונים | הדברה למוסדות