טלפון: 0732-563-563 / פקס: 077-549-1259 דוא"ל teva@hadbara.com
iso

הדברה בגבעתיים

מצאת עקבות צואה של מכרסמים? השיש התמלא בנמלים? מעופפים מתעופפים מבלי חשבון בביתכם? היונים מקוננת מעל המרזבים בביתם? נראה כי אתם צריכים להזמין באופן מידי חברת הדברה בגבעתיים לצורך הדברה מקצועית. חשוב לציין כי יש לא מעט חומרי הדברה בשוק ושיטות שונות של הדברה, לכן כדאי להשתמש רק בחברה מקצועית אשר משתמשת עם חומרים איכותיים ומדבירים מקצועיים אשר יטפלו בבעיית המזיקים משורשה.

אם הנכם מתגוררים במרכז, תוכלו ליהנות מחברות המציעות הדברה בגבעתיים בצורה מקצועית ביותר על ידי מיטב אנשי המקצוע, אך כאמור יש לבצע בחירה נכונה בעת הבחירה ולייחס חשיבות לכמה פרמטרים חשובים שיבטיחו לכם בחירה נכונה. הפרמטרים הם:

כיצד לבחור מדביר בגבעתיים?

ניסיון והמלצות – ניסיון הוא פרמטר חשוב, הרי רק חברה מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום תוכל למגר את תופעת המזיקים משורשה ותתאים לכם את החומרים הטובים ביותר למיגור התופעה. מעבר לכך, חשוב לקבל המלצות ממכרים או בני משפחה שישתמשו בעבר בשירותיה של חברת הדברה מסוימת ואכן היו מרוצים מהתוצאות.

בקשו תעודת אחריות – בתום עבודת ההדברה, בקשו תעודת אחריות, לפחות לשלושה חודשים, כך אם תופעת המזיקים חוזרת, יהיה לכם למי לפנות.

בדקו את זמינות המדביר – לעתים מדובר במקרי חירום בהם יש צורך באופן מידי הדברה, כמו למשל במקום של עכברים וחולדות, כך שיש צורך לוודא אם המדביר זמין להגיע אליכם במהירות האפשרית ואפילו בשעות הקרובות. לכן, וודאו זאת מראש בשיחת הטלפון.

התאמת ההדברה למזיקים הקיימים בביתכם – בבחירת חברה המספקת שירותי הדברה בגבעתיים, חשוב לוודא כי החברה מספקת את חומרי ההדברה בהתאם למזיקים הקיימים בביתכם, אם זה הדברה מפני נמלים ותיקנים, הרחת יונים, מכרסמים כמו עכברים וחולדות, טרמיטים, תולעים, פרעושים ועוד מיני מזיקים שונים. .

קרא עוד: הרחקת יונים | הדברת טרמיטים