טלפון: 0732-563-563 / פקס: 077-549-1259 דוא"ל teva@hadbara.com
iso

הברחת יונים

בעיית יונים הפכה למטרד ידוע ומוכר בישראל. אנשים רבים מנסים לפתור את הבעיה בעצמם בדרכים ובסופו של דבר גורמים לנזק גדול ליונים ולעצמם. אז מתי ולמה חשוב לנו להזמין את שירותיו של איש מקצוע העוסק בהברחת יונים?

הברחת יונים – מתי תזדקק לשירות כזה?

רוב רובם של התושבים בישראל סובלים מבעיה חמורה של השתלטות וקינון יונים. אך באופן מפתיע חלקם הגדול משתמש בשירותיו של מרחיק יונים להברחת היונים רק לאחר שהנזק כבר נגרם. טיפול מיידי בבעיית יונים מונע את הנזקים וחוסך הרבה טרדה וכסף.
במידה וישנה לשלשת יונים על מרפסת ביתך, על המרזבים, על ארונות החשמל וחוטי החשמל, על המעקות והחלונות, וגרוע מכל – על הכביסה. אם מצאת קן של יונים על החלון או במסתור הכביסה, ואם המיית היונים מטרידה את מנוחתך – זה השלב בו כדאי להזמין מרחיק יונים מקצועי שיטפל בבעיה עבורך.
הרחקת יונים על ידי איש מקצוע באה לתת פתרון מקצועי, יעיל והומני.
 

הברחת יונים – איך התהליך מתבצע?

שירות הברחת יונים מתבצע כאמור באמצעות שיטות שונות כמו: פריסת רשתות על אדני החלון ועל האזורים המיועדים לחבלי הכביסה. דוגמאות לכך ניתן לראות הן בבנייני מגורים משותפים כמו גם בבתים פרטיים.
שיטה נוספת היא העמדת דוקרנים במקומות בהן נוהגות היונים לעמוד בקרבת הבית, פסלוני עורבים להפחדה ועוד’.
במידה ולא הזמנת שירות הברחת יונים מבעוד מועד סביר להניח שנכנסת לסטטיסטיקה – מרבית התושבים בישראל סובלים מנזקי היונים ומעבר לריח הנורא וללכלוך חשוב לציין כי היונים נושאות איתן לא מעט מחלות, כינים וטפילים אחרים.
הברחת יונים או הדברת מזיקים נעשית כאמור על ידי איש מקצוע אמין ובעל ניסיון שיודע כיצד יש  לסלקן, באילו חומרים להשתמש ואילו שיטות יהיו היעילות ביותר עבור הבעיה הספציפית שלך.

קרא עוד: רשתות יונים | הדברת חרקים