טלפון: 0732-563-563 / פקס: 077-549-1259 דוא"ל teva@hadbara.com
iso

רשת יונים

רשת נגד יונים – הפתרון הירוק להרחקת יונים
בעקבות המהפכה הירוקה המתחוללת בשנים האחרונות, עולה בציבור המודעות למציאת פתרונות ירוקים. הדבר בא לידי ביטוי בכל תחומי החיים, גם כשאנחנו מגיעים לבעיית יונים.
רשת נגד יונים היא בהחלט פתרון הומאני וירוק לבעיה כל כך מוכרת ונפוצה.

למי מיועדת רשת נגד יונים?

רשת נגד יונים מיועדת הן לבית הפרטי, צמוד הקרקע והן לבנייני מגורים משותפים המאכלסים משפחות או למבני ציבור. בכל מקום בו הופכות היונים למטרד, ניתן וכדאי להשתמש ברשת כאמצעי להרחקתן.

האם ישנה הגבלה כאשר מדובר בבניין קומות גבוה?

ברגע שלוקחים בעל מקצוע מיומן ובעל ניסיון, ניתן להתקין רשת נגד יונים בכל בניין ללא הגבלה. ישנם בניינים גבוהים במיוחד בהם מספר רב של קומות שהחליטו להשתמש באמצעי זה ונעזרו במרחיק יונים מקצועי. בעזרת עבודה יסודית הרחקת יונים לצמיתות, מבלי שהרשת המותקנת תפריע לאסתטיקה של הבניין.

רשת נגד יונים – חשוב להקפיד

רשת נגד יונים צריכה להיות מחומרי גלם חזקים ועמידים מספיק כדי למנוע את חדירת היונים אל מבואות המבנה כמו גם אל מסתורי הכביסה השונים. רשת חזקה ואיכותית תחזיק גם במזג אוויר סוער ולא תקרע.
היא צריכה להיות מותקנת בצורה, במקומות הנכונים ובשיטות מקצועיות – אחרת לא תהיה יעילה.

מדוע זהו פתרון ירוק?

רשת נגד יונים הינה פתרון מושלם לבעיית היונים. הרשת עצמה אינה מזהמת את הסביבה ושלא כמו חומרי הדברה – אינה מזיקה. וחשוב מכל – היא דרך הומאנית ביותר להרחקת יונים וציפורים מבלי לפגוע בהן.

האם רשת נגד יונים יקרה לשימוש?

מחירה של הרשת נקבע על פי כמות הרשת שבשימוש. במידה ומדובר בבניין רב קומות המחיר יהיה יקר יותר אך עדיין אין מדובר בהוצאה כבדה.

האם ניתן להתקין רשת נגד יונים לבד?

כמו בכל תחום בחיים, כדאי להשאיר עבודה מקצועית למקצוענים. לכן, ההמלצה היא להיעזר במרחיק יונים מקצועי שיבצע עבודה יסודית, עם חומרי גלם איכותיים שיחזיקו לאורך זמן. מרחיק יונים מקצועי מכיר את השיטות הטובות ביותר להתקנת הרשת וברשותו הציוד המתאים להתקנה בטוחה ויעילה.

אם אתה סובל מבעיית יונים, התקשר כבר עכשיו והזמן מומחה להרחקת יונים שיפתור לך את הבעיה במהירות, ביעילות ובמחיר משתלם
1800-290-280 או צור קשר

קרא עוד : הרחקת יונים
קרא עוד : רשת נגד יונים