טלפון: 0732-563-563 / פקס: 077-549-1259 דוא"ל teva@hadbara.com
iso

רשתות יונים

רשתות יונים, היכן כדאי למקם אותן?
רשתות יונים היא שיטה להרחקת ציפורים מהמבנה. לצד יופיין של בעלי הכנף המזוהות עם השלום ועלה הזית טמונות לא מעט סכנות, רשתות יונים היא אחת הדרכים היותר הומאניות לסילוק הבעיה לצמיתות. אבל היכן כדאי לפרוס אותן והאם כדאי להשתמש בשירותיו של בעל מקצוע? אם גם אתה נמנה על אלפי הישראלים הסובלים מהבעיה, המאמר הבא יעניק לך לא מעט טיפים שכדאי לגזור ולשמור.

רשתות יונים, מה זה אומר?

רשתות יונים הן רשתות העשויות פוליטילן, uv, חבלים או חומרים חזקים אחרים שעמידים מפני נזקי מזק האוויר. רשתות יונים מונעות את כניסתן של היונים למבנה ומכאן שהן מסלקות בצורה אוטומטית את כלל בעלי הכנף שהחליטו להשתכן יחד איתך בבית.

מדוע אנו זקוקים להן?

בניגוד לשיטות אחרות להרחת הציפורים, רשתות יונים אינן יכולות לפגוע בציפור עצמה ומספקות בעצם טיפול מונע. מכאן, שמדובר בשיטה הומנית בהשוואה לשיטות שונות אחרות. הרעיון הוא למנוע את קינון היונים בבית ולא להתמודד עם הנזקים שהיונים משאירות בפתחים ובמבואות המבנה הפתוחים לכניסתן ולחדירת מזיקים אחרים.

מהם הנזקים שיונים עלולות להביא איתן?
לשלשת היונים מכילה רכיבים כימיים שעלולים לפגוע במרזבים, להרוס ארונות חשמל וקווים אחרים הנמצאים מחוץ למבנה. מעבר לכך, יונים עשויות להעביר מחלות שונות, משפעת העופות דרך מחלות אחרות כגון: מחלות בקטריאליות ומחלות זיהומיות. יונים משאירות אחריהן ריח חזק ולכלוך נוראי שמשתלט על הבית כולו.
המיית יונים נשמעת כמו צליל פסטורלי, אך למעשה עלולה להפוך למטרד רעש כשהיא מתרחשת לפנות בוקר בסמוך לחלון חדר השינה.
הרחקת יונים, כאמור, מונעות את בואן ומכאן גם את המטרד והסכנות שבהן.

היכן כדאי למקם רשתות יונים?

התשובה היא – בכל מקום בו נמצאות היונים ובמקומות מסתור ופתחים שיכולים להוות קן מושלם. מדובר במבואות קטנים המוגנים מהגשם או ממזג אוויר סוער. תשובה מדויקת יותר תהיה היכן שבעל המקצוע מציע לך לפרוס. היונה היא ציפור חכמה למדי ולוחמנית, וכאשר תסגור בפניה פתח אחד היא תחפש פתח אחר.
מקום נוסף שיכול להוות בית מושלם ליונים יהיה קרוב לחבלי הכביסה שלך כמו גם אדניות הפרחים, מיקומן של רשתות יונים בסמוך למקומות אלה, יהוו עבורך פתרון מושלם.

אם אתה סובל מבעיית יונים, התקשר כבר עכשיו והזמן מומחה להרחקת יונים שיפתור לך את הבעיה במהירות, ביעילות ובמחיר משתלם
1800-290-280 או צור קשר

קרא עוד : רשת יונים

קרא עוד : הרחקת יונים לצמיתות